بسمه الله

در پست قبلی کمی از خودم گفته بودم .ایدم بر این بود که بعد از پایان امتحانها که می شد 25 دی این پست رو بنویسم ولی خب بخاطر تعطیلات امتحانات تا روز 1 بهمن طول کشید .

امروز هم 2 بهمن هستش و من تصمیم جدی دارم که شروع کنم و با یه رتبه خوب (کمی کمتر از خوب indecision) توی کنکور کسب کنم ولی با توجه به تنگی وقت انتظار رتبی خیلی خوبی هم از خودم ندارم.

دیروز یه فایل صوتی از دکتر افشار گوش می کردم که در اون مباحثی رو که نیاز هست مطالعه بشه تا بهترین بازدهی رو دریافت کرد توی این 4 یا 5 ماه باقی مونده ایشون توضیح داده بود . البته قبل از اون هم با یکی از مشاوران شهرمون م کرده بودم ویسری مباحث رو هم ایشون گفته بودن و از ترکیب این دو تا برنامه به نظرم خودم یه برنامه جالبی در میاد ولی خب من یه مشکلی دارم و اونم اینه که منابعی که دارم برای رشته تجربی هستش frown و من می خوام توی کنکور ریاضی شرکت کنم smiley در نتیجه بخش اعظمی از مباحث ریاضی و فیزیک و هندسه رو نمی تونم بخونم پس همچین امید زیادی به کسب درصد در این دو تا درس ندارم تنها امیدم به شیمی هستش که اونم متاسفانه همچین طی سال های پیش مسئله کار نکردم و در این مدت اندک فک نمی کنم بتونم نتیجه قابل قبولی دریافت کنم و اگر با این مباحثی که می خوام بخونم درصد خیلی خوبی بخوام کسب کنم نهایت در حد 30 الی 40 هستش بیشتر از این کار طولانی مدت می خواد که متاسفانه وقت نیستش !

با توجه به اینکه منطقه 3 هستم برای کسب رتبه تقریبی 1500 به درصد زیادی نیاز ندارم چون سطح دانش آکوزای منطقه سه در کنکور ریاضی به نسبت مناطق دیگه خیلی پایین هستش.

طبق برنامه ای دارم اگر عمری باشه و عملی بشه می تونم به درصد10 در ریاضی برسم تازه در حالت خوش بینانه !wink (خیلی درصد پایینی هستش خودم می دونم ولی چاره چیست دیگهcool)

برای فیزیک هم خوب کار کنم تاکید می کنم خوبindecision به درصدی در حدودی 30 می رسم !crying بازم اینم در حالت خوش بینانه!

در درس زبان هم چون تخصص خاصی ندارم و کلاس نرفتمفک نمی کنم بتونم به بیشتر از درصد 25 برسم تازه اونم اگه بتونم!

می مونه 3 تا درس که تنها امیدم به این 3تا هستش :

ادبیات فارسی : بتونم توی این درص درصد 60 کسب کنم فوق العاده می شهsmiley

عربی: اینم اگه 50 بتونم برنم خوبه!

دینی :باید ، تاکید می کنم باید این درس رو 70 به بالا بزنم چون تنها امید واقعیم همین دینی هستش !

و اما برنامه:

برای عمومی ها همه مطالب رو بنا دارم بخونم indecision

اما شیمی :

شیمی دهم: فصل 1 و 2 شیمی دهم کامل با فصل 3 از اول فصل تا سر مبحث انحلال.

شیمی یازدهم:فصل یک از اول فصل تا آخر درصد خلوص .

فصل دوم کامل!

فصل سوم از اول فصل تا سر پلی استر!(اگه وقت کنم این فصل رو کامل می خونم!frown)

شیمی دوازدهم:

فصل اول از اول فصل تا  سر پاک کننده های خورنده 

فصل 2 فقط مبحث مربوط به خورندگی آهن!

فصل 3 و فشل 4 کامل !devil

برای ریاضی فصول معادله و نامعادله _تابع_حد و پیوستگی _لگاریتم_مشتق_مثلثات(به ترتیب نیست) اگر حال داشتم فصل ماتریس از هندسه دوازدهم!

برای فیزیک هم فصل3 و 4 دهم که می شه دما و گرما !

فصل 3 یازدهم که می شه مغناطیس و القا!

و دو فصل آخر دوازدهم !

از امروز برنامه شروع می شه ول اینجا فقط می تونم روزای تعطیل پست بزارم .

برام دعا کنید .

شروع کار ! و استارت کنکوری

فصل ,کنم ,هستش ,رو ,هم ,درصد ,می شه ,از اول ,که می ,اول فصل ,کسب کنم

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پندار رندوم نوشت Programmer | اطلاعاتی مربوط به فضای مجازی world seishin kyokushin kerman تکنیک های موفقیت تم تولد جشن آوا دانلود سریال خانگی مجله اینترنتی عبیاتی اتحادیه صنف آلومینیوم کاران یزد فروش حبوبات ایرانی و خارجی